Корекційно-відновлювальна робота

Методична робота

Методична робота

Хочете дізнатися, як організувати корекційну роботу, щоб розвиток наших дітей був ефективним, плідним, різнобічним, радісним? Тоді завітайте в розділ „Методична робота”.

Тут ви ознайомитися з нормативно-правовими документами, науково-методичними рекомендаціями з питань надання освітньо-корекційних послуг дітям з особливими потребами та дітям загального розвитку, поняттям інклюзивного та інтеграційного навчання. Дізнаєтеся про інноваційні підходи до організації корекційно-відновлювальної роботи. Знайдете інформацію про технології і новітні підходи, методичні поради щодо їх впровадження.

Запрошуємо до співпраці педагогів, спеціалістів, батьків.

Психологічна служба

Психологічна служба

Допоможемо  Вам зрозуміти вирішальне значення ранніх та дошкільних років у формуванні особистості дитини, родинної атмосфери у формуванні почуття захищеності, вміння радіти, співчувати тощо. Ми ознайомимо  Вас з віковими особливостями дитини дошкільного віку, кризовими періодами дитинства, особливостями адаптації до умов ДНЗ. Ви можете дізнатися яким чином можна розвинути психічні процеси у дитини, а саме: пам’ять, увагу, мислення, уяву. Саме наші поради допоможуть підготувати Вашу дитину до навчання в школі та подальшого самостійного життя у соціумі.

Фізична реабілітація

Фізична реабілітація

У Вашої дитини виникли проблеми з фізичного розвитку? Тоді ми готові допомогти Вам! Тут Ви знайдете відповіді на запитання, як сформувати навички: сидіння, повзання, ходьби, бігу, стрибків та ін. Навчитеся проводити фізкультурні заняття в домашніх умовах, рухливі та естафетні ігри, урізноманітнювати прогулянки та зробити все, щоб Ваш малюк зростав: спритним, сміливим, гнучкім,  витривалим, сильним, влучним. Все це допоможе Вашій дитині бути на рівні з однолітками у фізичному розвитку. Бажаємо Вам бути активними, рухливими, щасливими.

Логопедична служба

Логопедична служба

У даному розділі Ви маєте можливість отримати практичні поради для занять з дітьми дошкільного віку. Він містить матеріал для правильного і своєчасного формування мовлення, в тому числі у дітей  раннього віку, починаючи з 2-ох місяців. Не варто чекати поки стануть помітними відставання  у мовленнєвому розвитку дитини, займатися з дитиною потрібно просто з народження. Методичні рекомендації допоможуть правильно і ефективно організувати заняття, які включають: пальчикову гімнастику, артикуляційну гімнастику, ігри для розвитку слухової уваги і фонематичного слуху, ігри і вправи для формування словникового запасу і правильного граматичного оформлення мовлення, логопедичний масаж.

Музичні керівники

Музичні керівники

Кожна дитина неповторна. Не втратьте можливість відкрити майбутнього митця. В даному розділі ви зможете отримати інформацію про музичний розвиток дитини, познайомитися з формами роботи музичного виховання нашого центру.

Медична служба

Медична служба

Любі батьки! Давайте разом з Вами допоможемо Вашим малятам бути здоровими. Ми Вам розкажемо, як підвищити захисні якості організму до несприятливих умов навколишнього середовища, знизити дитячу захворюваність. З великим задоволенням поділимося досвідом, як дитину адаптувати, загартувати, оздоровити.

«Як відволікти дитину від ґаджетів»

Шановні батьки! Віртуальна реальність нині – невід’ємна частина життя дітей і дорослих. За яких же обставин взаємодія дитини з ґаджетами має вас занепокоїти? Варто хвилюватися Весь вільний час дитина присвячує віртуальним іграм. Вона не має захоплень, відмовляється спілкуватися з однолітками в реальному житті, зокрема й відвідувати дитячий садок. Дитину складно нагодувати або вкласти спати, якщо […]

Відпочиваємо розвиваючись

Літо – сприятливий період не тільки для відпочинку і зміцнення здоров’я дітей, але і для їх всебічного розвитку. У цю пору року діти з допомогою дорослих можуть розширити свої уявлення про навколишній світ, розвинути увагу, пам’ять, спостережливість, вміння порівнювати, узагальнювати, класифікувати, збагатити словниковий запас, а також проявити творчі здібності.  Під час спільного дозвілля варто: Все […]

Як зміцнити здоров’я дитини влітку?

Основні оздоровчі моменти щодо відновлення сил та поліпшення стану здоров’я дітей відбуваються влітку. Саме в цей час діти максимально повинні бути на свіжому повітрі. Використати цей період необхідно дбаючи про повноцінне загартування повітрям, сонцем і водою.  Загартування – один із найважливіших заходів профілактики захворювань, зміцнення здоров’я дітей.Важливою умовою загартування є послідовність і систематичність проведення різних […]

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ НАМАГАЙТЕСЯ ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ. ТАК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЯСНО МИСЛИТИ, А ТАКОЖ ПІДТРИМАТИ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! У разі порушення ваших прав звертайтеся за допомогою лише до офіційних органів (за телефоном 102 або 116 111), людей, які мають знаки розрізнення (форма, бейджі, спецжилети) посадових осіб державних органів влади: поліцейських, рятувальників, медиків, працівників […]

Квест “Мандруючи українськими народними казками”

Українські народні казки – це неймовірний скарб для наших дітей. Сьогодні завдяки вчителям-логопедам нашого закладу, діти познайомилися із деяким народними казками та їх героями. Багато цікавих локацій, ігор і завдань допомогли намим дітям відчути себе справжніми шукачами пригод та дослідниками українського казкового світу.

Сторінки1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13103