фізична реабілітація

Корисні поради для батьків. Профілактика плоскостопості

Профілактика плоскостопості      Багатьом мамам здається, що в їхньої дитини ноги якось не так розвиваються, навіть якщо діти зовсім здорові. Це і непогано, що мами турбуються: адже тоді вони ведуть малюка на огляд до спеціального лікаря – ортопеда. Важливо, щоб час від часу стан ніг дитини перевіряв ортопед, який відразу помітить будь-яке відхилення від норми […]

Семінар-практикум ” Надання першої домедичної допомоги”

В наш заклад завітали спеціалісти, які провели навчання із пешої домедичної допомоги. Були опрацьовані найпоширеніші випадки, в яких люди потребують допомоги, роз’яснені алгоритми надання домедичної допомоги в різних ситуаціях та відпрацьовані практичні навички.

День батька

Найкращих татусів нашого центру вітаємо з “Днем батька!”Вихованці прийняли активну участь у спортивному заході “Хочу бути, як тато!” Дошкільники середніх та старших груп емоційно, радісно провели час з однолітками. Зуміли показати свою: силу, гнучкість, наполегливість,творчий потенціал.

Квест ” Ми про себе дбаємо, про безпеку не забуваємо”

В рамках тижня БЖД в нашому закладі вчителі-реабілітологи провели квест ” Ми про себе дбаємо, про безпеку не забуваємо”. Діти приміряли на себе ролі пожежників, поліцейських, водіїв , пішоходів, волонтерів та лікарів.

Сторінки1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1316