фізична реабілітація

Цікаві вправи для малечі

від фізичного інструктора Оксани Валентинівни Бойко

День миру

В цей непростий час, слово “Мир” набуло для нас особливого сенсу та значення. Кожен із нас переосмислив життєві цінності та змінив ставлення до багатьох речей. Та незважаючи на безліч перешкод і трагедій які зустрічаються в нашому житті, ми віримо нашу перемогу в цій війні та в настання миру на нашій рідній землі.

Тиждень фізкультури та спорту

Метою тематичного тижня було продовжувати залучати дітей до самостійного та наполегливого подолання перешкод, розвивати вміння лазити, підлазити переступати, обходити перешкоди; виховувати наполегливість, витривалість, спритність, інтерес до колективної діяльності з однолітками, викликати позитивні емоції від фізичної активності. “Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи.”

Корекція фізичного розвитку та рухових здібностей за допомогою засобів фізичної реабілітації

Нещодавно відбувся батьківський форум, який організувала та провела вчитель-реабілітолог Котяй Н.І. Дякуємо усім батькам за активну участь у даному заході!

“Мама, тато і я – спортивна сім’я”

Всім відомо, що дитина повинна всебічно розвиватися. Веселі та рухливі ігри дають таку можливість у повному обсязі! Ігри захоплюють дітей і розвивають їх у соціальному, розумовому та емоційному аспектах, а головне,- зміцнюють здоров’я і розвивають фізично. А коли до таких ігор залучаються найрідніші люди-батьки, позитивний ефект зростає в рази.

Сторінки1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13