методична робота

Нормативно-правова база

Панорама методичних заходів

Правова сторінка

Співпраця з батьками

Школа педагогічної майстерності

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ НАМАГАЙТЕСЯ ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ. ТАК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЯСНО МИСЛИТИ, А ТАКОЖ ПІДТРИМАТИ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! У разі порушення ваших прав звертайтеся за допомогою лише до офіційних органів (за телефоном 102 або 116 111), людей, які мають знаки розрізнення (форма, бейджі, спецжилети) посадових осіб державних органів влади: поліцейських, рятувальників, медиків, працівників […]

Маленькі добрі справи

На базі нашого закладу з ініціативи педагогів був створений ” Пункт НЕЗЛАМНОСТІ”, метою якого є волонтерська діяльність та адресна допомога військовим. За період існування пукну наші педагоги та батьки плели маскувальні сітки, виготовляли окопні свічки, відвідували поранених воїнів в госпіталі, виготовляли смаколики та сувеніри для військових разом із дітьми, допомагали із забезпеченням необхідними медикаментами та […]

Цікаві способи розвитку дрібної моторики

Ще в давні часи древні китайці заявляли про те, що активні вправи за участі рук і пальців позитивно впливають на розвиток і діяльність головного мозку будь-якої людини. І діти – не виняток. Саме тому, розвитку дрібної моторики у дітей сьогодні приділяється особлива увага.

Ігри по дорозі додому

Дорога від дитячого садка додому є чудовою можливістю для спільних ігор батьків та дітей, які не лише стануть захоплюючою розвагою, а й посприяють розвитку дошкільника. Пропонуємо вам декілька цікавих ідей, які обов’язково сподобаються вашим малюкам.

Калинка: Ігри по дорозі в дитячий садочок

Дитина і комп’ютер

В американській фантастиці ще в 60-ті роки минулого століття описувалася ситуація, коли діти поринали у «віртуальний» світ, відмовляючись спілкуватися з батьками, через те, що ті відсталі. А далі діти починали взагалі жити в іншому вимірі. Та казка стала реальністю.

Сторінки1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1322