Співпраця з батьками

Цікаві способи розвитку дрібної моторики

Ще в давні часи древні китайці заявляли про те, що активні вправи за участі рук і пальців позитивно впливають на розвиток і діяльність головного мозку будь-якої людини. І діти – не виняток. Саме тому, розвитку дрібної моторики у дітей сьогодні приділяється особлива увага.

Ігри по дорозі додому

Дорога від дитячого садка додому є чудовою можливістю для спільних ігор батьків та дітей, які не лише стануть захоплюючою розвагою, а й посприяють розвитку дошкільника. Пропонуємо вам декілька цікавих ідей, які обов’язково сподобаються вашим малюкам.

Калинка: Ігри по дорозі в дитячий садочок

Дитина і комп’ютер

В американській фантастиці ще в 60-ті роки минулого століття описувалася ситуація, коли діти поринали у «віртуальний» світ, відмовляючись спілкуватися з батьками, через те, що ті відсталі. А далі діти починали взагалі жити в іншому вимірі. Та казка стала реальністю.

Як привчити дитину прибирати іграшки?

Підтримка порядку в дитячій кімнаті − складне завдання. Усі батьки мріють, щоб їхня дитина прибирала за собою та дбала про свої іграшки. На жаль, в більшості випадків прибирання є довгим і виснажливим процесом для малюка.

Для батьків майбутніх першокласників

Пластилін – матеріал, який дуже люблять діти. Він м’який, податливий, з ним легко працювати. Щоб підготувати руку дитини до письма, не потрібно списувати безліч сторінок в зошиті. Зробіть з дітьми цікавий конструктор.

Сторінки1 2 3 4 5 6 7