Корекційно-відновлювальна робота

Методична робота

Методична робота

Хочете дізнатися, як організувати корекційну роботу, щоб розвиток наших дітей був ефективним, плідним, різнобічним, радісним? Тоді завітайте в розділ „Методична робота”.

Тут ви ознайомитися з нормативно-правовими документами, науково-методичними рекомендаціями з питань надання освітньо-корекційних послуг дітям з особливими потребами та дітям загального розвитку, поняттям інклюзивного та інтеграційного навчання. Дізнаєтеся про інноваційні підходи до організації корекційно-відновлювальної роботи. Знайдете інформацію про технології і новітні підходи, методичні поради щодо їх впровадження.

Запрошуємо до співпраці педагогів, спеціалістів, батьків.

Психологічна служба

Психологічна служба

Допоможемо  Вам зрозуміти вирішальне значення ранніх та дошкільних років у формуванні особистості дитини, родинної атмосфери у формуванні почуття захищеності, вміння радіти, співчувати тощо. Ми ознайомимо  Вас з віковими особливостями дитини дошкільного віку, кризовими періодами дитинства, особливостями адаптації до умов ДНЗ. Ви можете дізнатися яким чином можна розвинути психічні процеси у дитини, а саме: пам’ять, увагу, мислення, уяву. Саме наші поради допоможуть підготувати Вашу дитину до навчання в школі та подальшого самостійного життя у соціумі.

Фізична реабілітація

Фізична реабілітація

У Вашої дитини виникли проблеми з фізичного розвитку? Тоді ми готові допомогти Вам! Тут Ви знайдете відповіді на запитання, як сформувати навички: сидіння, повзання, ходьби, бігу, стрибків та ін. Навчитеся проводити фізкультурні заняття в домашніх умовах, рухливі та естафетні ігри, урізноманітнювати прогулянки та зробити все, щоб Ваш малюк зростав: спритним, сміливим, гнучкім,  витривалим, сильним, влучним. Все це допоможе Вашій дитині бути на рівні з однолітками у фізичному розвитку. Бажаємо Вам бути активними, рухливими, щасливими.

Логопедична служба

Логопедична служба

У даному розділі Ви маєте можливість отримати практичні поради для занять з дітьми дошкільного віку. Він містить матеріал для правильного і своєчасного формування мовлення, в тому числі у дітей  раннього віку, починаючи з 2-ох місяців. Не варто чекати поки стануть помітними відставання  у мовленнєвому розвитку дитини, займатися з дитиною потрібно просто з народження. Методичні рекомендації допоможуть правильно і ефективно організувати заняття, які включають: пальчикову гімнастику, артикуляційну гімнастику, ігри для розвитку слухової уваги і фонематичного слуху, ігри і вправи для формування словникового запасу і правильного граматичного оформлення мовлення, логопедичний масаж.

Музичні керівники

Музичні керівники

Кожна дитина неповторна. Не втратьте можливість відкрити майбутнього митця. В даному розділі ви зможете отримати інформацію про музичний розвиток дитини, познайомитися з формами роботи музичного виховання нашого центру.

Медична служба

Медична служба

Любі батьки! Давайте разом з Вами допоможемо Вашим малятам бути здоровими. Ми Вам розкажемо, як підвищити захисні якості організму до несприятливих умов навколишнього середовища, знизити дитячу захворюваність. З великим задоволенням поділимося досвідом, як дитину адаптувати, загартувати, оздоровити.

Як правильно хвалити дитину

Виховання дитини – це відповідальний і серйозний процес, в якому похвала і схвалення відіграють дуже важливу роль. Всі люди потребують заохочення. У школах та інститутах похвала має вигляд позитивних оцінок і високих балів. На роботі – нам платять зарплату, за успіхи нараховують премії, підвищують на посаді. Але тим не менш потреба в доброму слові є, […]

Казка на ніч: чарівний інструмент для спокійного сну дошкільника

Казки на ніч – це не просто розповіді, а справжні ритуали, які допомагають дитині заспокоїтися, розслабитися та легко заснути. Вони переносять маленьких слухачів у фантастичний світ, де все можливо, а страхи та тривоги відступають. Чому  казки такі ефективні? Створення рутини: Регулярне читання казок перед сном формує у дитини певний ритуал, який сигналізує про настання часу […]

Вправи, що допоможуть вашій дитині заспокоїтись

Хочете навчитися створювати атмосферу спокою вдома? Це можна зробити просто та приємно. Давайте спробуємо виконати кілька вправ разом, і ви допоможете своїй малечі впоратися з емоціями та заспокоїтись.  Вправа «Що сховалось ?» Для цієї гри дорослий ховає в кінетичному піску будь-які фігурки, ґудзики, маленькі іграшки. Дитина повинна знайти іграшку, знайти всі заховані іграшки, знайти певну […]

Як підтримувати мотивацію батьків протягом усього процесу раннього втручання?

Підтримка мотивації батьків є одним з найважливіших аспектів успішного раннього втручання. Адже саме від їхньої залученості та наполегливості залежить, наскільки ефективними будуть заняття з дитиною. Ось кілька стратегій, які можуть допомогти педагогу підтримувати мотивацію батьків: 1. Створення атмосфери підтримки та розуміння 2. Надання інформації та навчання 3. Залучення батьків до процесу 4. Використання різних форм […]

Сторінки1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13105