Спонсорська та благодійна допомога

2022-2023 н.р.

Хочемо щиро подякувати керівництву ТОВ “ВУДВІЗАРДС Ю.А.”
Фредерік Йоганнес ВАН КОЛК, Торговській Наталії Володимирівні та Роздольському Роману
за дуже корисні на красиві іграшки для наших вихованців. Завдяки Вам ми зможемо внести різноманіття та яскравість у заняття та ігри з дітьми.

Дякуємо цифровій друкарні VPM “Поліграф” , зокрема Юрію Куксі за красиві календарі та бланки меню-розкладок.

Щиро дякуємо пану Олександру за смачні та корисні гостинці у вигляді яблук та мандаринів для наших дітей.

Хочемо висловити щиру подяку Володимиру Ляховичу за співпрацю із нашим закладом, та окрему подяку від вчителів-реабілітологів за подаровані платформи.

Висловлюємо щиру подяку Українській діаспорі в м. Пальма дель Ріо ( Іспанія) за неймовірно смачні апельсини для наших вихованців.

Щиро дякуємо rivne.blagodiynist за надану благодійну допомогу, а саме , смаколики для дітей, різноманітні канцтовари та портативну колонку, яка знадобиться в укритті.

Хочемо висловити щиру подяку Українському товариству у м. Майнц (Німеччина), за чудові та необхідні подарунки та генератор для вихованців ЗДО «Центр Пагінець» . Завдяки вам наш заклад зможе працювати у складних умовах, а нове та сучасне обладнання допоможе урізноманітнити розвивальне середовище.

Висловлюємо щиру подяку БО ” Серце дітям України”, Марині Кузьмічовій та пану Олександру К. за неоціненну благодіну допомогу з облаштуванням напростішого укриття та ремонтом в харчовому блоці.

2021-2022 н. р.

Велику повагу висловлюємо ПрАТ «Рівнеобленерго» за надану допомогу та підтримку нашого закладу.

Подяку за значну матеріальну допомогу висловлюємо магазину «Маяк» та щиро дякуємо за надану підтримку.

Щиро дякуємо Заводу по виробництву кераміки «Церсаніт» за надані матеріали та дуже цінну допомогу в обладнанні закладу.

14.12.2017р.

27.09.2017р.


01.05.2017р.


01.03.2017р. Маленькі художники “Пагінця” дякують Андрію та Ілоні Павловським за корисні подарунки – фломастери та олівці.

01.03.2017р. Висловлюємо щиру подяку пану Андрію за чудові подарунки – футбольні ворота, обтяжувачі та фішки. З ними спортивні розваги та заняття з фізичної реабілітації будуть ефективнішими та веселішими!


19.12.2016р. День святого Миколая


ДЕНЬ МИЛОСЕРДЯ


Висловлюємо щиру подяку

за допомогу у підготовці до нового 2016-2017 навчального року:

03.12.2015р. Щиро дякуємо  управлінню освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради за подарунки до Дня Милосердя: холодильник для кухні “Пагінця” та художню літературу для дітей.

03.12.2015р. Висловлюємо подяку колективу батьків, дітей та педагогів ДНЗ №1 за подарунки до дня Милосердя: книжки, розмальовки і чудові творчі роботи, виготовлені дитячими руками. Також висловлюємо подяку колективу батьків, дітей та педагогів ДНЗ №14 за солодкі подарунки, якими ви пригостили наших вихованців з нагоди цього дня.

03.09.2015р. Висловлюємо щиру подяку Зелінській Ларисі Володимирівні за надання благодійної допомоги для ремонту пральні. Ми вдячні Вам за небайдужість до долі наших вихованців, та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

03.09.2015р. Дякуємо за надання будівельних матеріалів для ремонту пральні  Данильчуку Михайлу Сергійовичу та ПП “Світ кераміки” (1880 грн.).

16.06.2015р. Щиро дякуємо Білецькій Жанні Іванівні та ПП «Профітек-БМ» за надання благодійної допомоги – будівельних матеріалів (фарба для внутрішніх робіт, шпаклівка, клей).

12.06.2015р. Висловлюємо подяку Тарасовичу Андрію за забезпечення Центру піском, а також дякуємо за надання  благодійної грошової допомоги ТзОВ “Нова справа” (1500 грн) та пану Ярославу (1000 грн).
З повагою і вдячністю завідувач, батьки.

03.12.2014р. Висловлюємо щиру подяку РОЧБО “Серце дітям України” та особисто директору Кузьмічовій Марині за надання благодійної та спонсорської допомоги, у облаштуванні та виконанні ремонтних робіт в нашому центрі. А особливо за значну  участь у відкритті груп №6,№7 та №10 «Бедрик», на яку  було витрачено 153 тис. грн.  Відкриття цих групи з нетерпінням чекали батьки дітей,  які відвідували групу соціально-педагогічного патронату та консультпункт, які спільно з нами будуть проводити корекційно-відновлювальну роботу з дітьми та готувати їх до інклюзивного навчання. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

17.11.2014р. Висловлюємо щиру подяку директору ПП «ВІЛІС» Жабчику Віктору Федоровичу за надання благодійної допомоги, а саме виділення продуктів харчування (мука, макаронні вироби, повидло яблучне) для дітей з особливими потребами.
З повагою і вдячністю завідувач, батьки.

01.09.2014р.  Щиро дякуємо випускниці  Рівненської гуманітарної гімназії  Смачило Любові  та учню 6 класу Рівненськаої спеціалізованої  школи І-ІІІ ст. “Центр надії” Смачило Богдану за подарунок (піаніно), який подарували малюкам із «Пагінця»

 

Вітаємо з Днем святого Валентина та щиро дякуємо за надання допомоги:

Хомко В. Є. – міський голова м. Рівного.

Кульчинська Г. Г. – заступник міського голови м.Рівне з гуманітарних питань.

Харковець В. С. – начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому.

Карен Фезерс  президент українського фонду допомоги дітям – сиротам з особливими потребами, штат Вірджинія, СІЛА.

Євтушок Л. С. медичний координатор Програми запобігання вродженим вадам розвитку МБФ “ОМШ-Мережа для дітей”.

Хомюк В. І. – екс-голова обласної громадської організації «Асоціація батьків дітей з особливими потребами».

Поніманська Т. І. – науковий керівник – кандидат педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри педагогіки і психології (дошкільної і корекційної) РДГУ, член-кореспондент Міжнародної Академії соціальних і педагогічних наук.

Михайлова Н. Є. –  доцент кафедри фізичного виховання НУВГП.

Григус І. М. – професор, доктор медичних наук НУВГП.

Петух О. В. – директор НРЦ «Особлива дитина».

Патій Г. В. – завідувач НВК №1.

Абатуров О. Г. – директор українського християнського місіонерського товариства «Обітниця миру».

Стрижеус І. В. – директор ВПУ №1.

Рязанов С. А. – депутат міської Ради генеральний директор ТзОВ «Акорд – С».

Зелінська Л. В. – депутат міської Ради директор ППФ «Лакофарба».

Корунова Г. В. – комерційний директор ТзОВ ВП «Акватон».

Чудновський С. М. – директор ТОВ НВП «МІСТІМ».

Невмержицьий С. М. – голова правління ПАТ «Рівнеобленерго».

Пермяков А. Г. – помічник голови правління ПАТ «Рівнеобленерго» з питань зовнішніх зв’язків.

Тинник О. В. – менеджер ПрАТ «РЕНОМЕ» з корпоративної та соціальної відповідальності.

Кузмічова Марина – директор благодійної організації «Серце дітям України».

Занюк Ю. В. – директор малого приватного підприємства «АКМЕ».