Вартість харчування

ВИТЯГ
з наказу управління освіти № 523-осн. від 26.12.2017
«Про порядок нарахування батьківської плати
в закладах дошкільної освіти»

1. Встановити з 1 січня 2018 року грошову норму вартості одного дня на 1 дитину:

— в закладах дошкільної освіти загального типу для дітей раннього віку (від 1 до 3 років) – 22.00 грн. та для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) – 28.00 грн.

2. Встановити батьківську плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти у розмірі 50% від вартості харчування на день.

3. Забезпечити режим харчування:

— триразове харчування у закладах дошкільної освіти загального розвитку при 10,5 – 12-годинному перебуванні дітей.

4. Забезпечити безкоштовне харчування  закладах дошкільної освіти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», які навчаються у державних і комунальних дошкільних закладах, дітям, батьки яких є учасниками АТО.

6. Забезпечити пільгову оплату за харчування в розмірі 50% для батьків у сім’ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасиків, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку із смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.