Савчук Тамара Євдокимівна

IMG_20150908_0001

Засновник ЗДО “Центр Пагінець”.

Звання: Заслужений працівник освіти, Кавалер ордену княгині Ольги ІІІ ступеня.

Педагогічний стаж роботи становить 56 років.

Державні нагороди, відзнаки: Почесна грамота Кабінету Міністрів України, знак “Відмінник освіти України”, відзнаки „За заслуги перед містом І ступеню”, „За заслуги перед містом ІІ ступеню” виданий Сертифікат про призначення премії Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної ради.

Савчук  Тамара Євдокимівна – відмінник освіти України, „Заслужений працівник освіти України”. Знаючий, досвідчений педагог, має високу науково – теоретичну підготовку. Талановитий фахівець освітянської справи. Її вміння керувати колективом базується на глибокому розумінні найтонших деталей педагогічного процесу, його глибинних джерел – духовного світу дитини. Вона – ініціативний, творчий керівник, яка втілює в життя ідеї гуманізації  в керівництво навчально – виховним процесом, виявляючи при цьому високий рівень професіоналізму. Усвідомлює реформування освіти. Усі дошкільні заклади, які відкрила Тамара Євдокимівна реалізували завдання переорієнтування дітьми та педагогами освітнього процесу з дітьми раннього та дошкільного віку на розвиток особистості кожного вихованця загального розвитку та кожного вихованця з особливими потребами.

За покликанням Тамара Євдокимівна педагог – новатор. Під її керівництвом розпочата дослідницько – пошукова робота спільно з кафедрою дошкільної педагогіки і психології РДГУ з питання „Інтегроване виховання і навчання дітей з особливими потребами в дошкільних навчальних закладах”.

Вона є активним пропагандистом наукових знань, які систематично впроваджуються в роботу з дітьми та педагогами. Тісно співпрацює з обласною громадською організацією батьків, які виховують дітей з особливими потребами. Надає допомогу молодим керівникам освітянських закладів міста, області, збагачуючи їх професійний досвід, який вже сьогодні ефективно  впроваджується в роботу. Тамара Євдокимівна активно використовує методи економічного та морального стимулювання участі педагогів у впровадженні інноваційних технологій та новітніх методик.

Вона досвідчений практик, досконало вивчила дошкільну справу та програм раннього втручання щодо дітей з особливими потребами. Працює над реалізацією завдань інтеграції, залучення дітей з особливими потребами до загальноосвітньої системи навчання. Уміло створює команду однодумців з висококваліфікованих педагогів.

У 2001 році – делегат ІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.

Підняті нею проблеми щодо створення груп  „залучення” інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство ввійшло в Національну доктрину розвитку освіти України. Савчук Т.Є. працює над популяризацією програми раннього втручання через засоби масової інформації. Її статті друкуються в журналі „Дошкільне виховання” та в журналі INVANET.

Савчук  Тамара Євдокимівна знаючий, досвідчений педагог, має високу науково – теоретичну підготовку. Талановитий фахівець освітянської справи. Її вміння керувати колективом базується на глибокому розумінні найтонших деталей педагогічного процесу, його глибинних джерел – духовного світу дитини. Вона – ініціативний, творчий керівник, яка втілює в життя ідеї гуманізації  в керівництво навчально – виховним процесом, виявляючи при цьому високий рівень професіоналізму. Усвідомлює реформування освіти. Усі дошкільні заклади, які відкрила Тамара Євдокимівна реалізували завдання переорієнтування дітьми та педагогами освітнього процесу з дітьми раннього та дошкільного віку на розвиток особистості кожного вихованця загального розвитку та кожного вихованця з особливими потребами.