Савчук Тамара Євдокимівна

IMG_20150908_0001

Засновник ЗДО «Центр Пагінець»

Звання: Заслужений працівник освіти

Педагогічний стаж роботи становить 46 років.

Державні нагороди, відзнаки: Почесна грамота Кабінету Міністрів України, знак «Відмінник освіти України», відзнаки „За заслуги перед містом Іступеню”, „За заслуги перед містом ІІ ступеню” виданий Сертифікат про призначення премії Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної ради.

Савчук  Тамара Євдокимівна – відмінник освіти України, „Заслужений працівник освіти України”. Знаючий, досвідчений педагог, має високу науково – теоретичну підготовку. Талановитий фахівець освітянської справи. Її вміння керувати колективом базується на глибокому розумінні найтонших деталей педагогічного процесу, його глибинних джерел – духовного світу дитини. Вона – ініціативний, творчий керівник, яка втілює в життя ідеї гуманізації  в керівництво навчально – виховним процесом, виявляючи при цьому високий рівень професіоналізму. Усвідомлює реформування освіти. Усі дошкільні заклади, які відкрила Тамара Євдокимівна реалізували завдання переорієнтування дітьми та педагогами освітнього процесу з дітьми раннього та дошкільного віку на розвиток особистості кожного вихованця загального розвитку та кожного вихованця з особливими потребами.

За покликанням Тамара Євдокимівна педагог – новатор. Під її керівництвом розпочата дослідницько – пошукова робота спільно з кафедрою дошкільної педагогіки і психології РДГУ з питання „Інтегроване виховання і навчання дітей з особливими потребами в дошкільних навчальних закладах”.

Вона є активним пропагандистом наукових знань, які систематично впроваджуються в роботу з дітьми та педагогами. Тісно співпрацює з обласною громадською організацією батьків, які виховують дітей з особливими потребами. Надає допомогу молодим керівникам освітянських закладів міста, області, збагачуючи їх професійний досвід, який вже сьогодні ефективно  впроваджується в роботу. Тамара Євдокимівна активно використовує методи економічного та морального стимулювання участі педагогів у впровадженні інноваційних технологій та новітніх методик.

Вона досвідчений практик, досконало вивчила дошкільну справу та програм раннього втручання щодо дітей з особливими потребами. Працює над реалізацією завдань інтеграції, залучення дітей з особливими потребами до загальноосвітньої системи навчання. Уміло створює команду однодумців з висококваліфікованих педагогів.

У 2001 році – делегат ІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.

Підняті нею проблеми щодо створення груп  „залучення” інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство ввійшло в Національну доктрину розвитку освіти України. Савчук Т.Є. працює над популяризацією програми раннього втручання через засоби масової інформації. Її статті друкуються в журналі „Дошкільне виховання” та в журналі INVANET.

Савчук  Тамара Євдокимівна знаючий, досвідчений педагог, має високу науково – теоретичну підготовку. Талановитий фахівець освітянської справи. Її вміння керувати колективом базується на глибокому розумінні найтонших деталей педагогічного процесу, його глибинних джерел – духовного світу дитини. Вона – ініціативний, творчий керівник, яка втілює в життя ідеї гуманізації  в керівництво навчально – виховним процесом, виявляючи при цьому високий рівень професіоналізму. Усвідомлює реформування освіти. Усі дошкільні заклади, які відкрила Тамара Євдокимівна реалізували завдання переорієнтування дітьми та педагогами освітнього процесу з дітьми раннього та дошкільного віку на розвиток особистості кожного вихованця загального розвитку та кожного вихованця з особливими потребами.