Міжнародні науково-практичні конференції на базі центру РПРСА „Пагінець”

2006 рік

 Тема: „Сучасні аспекти раннього втручання щодо дітей з особливими потребами”

В рамках конференції відбулися чотириденні семінари – тренінги:

16 червня було проведено засідання роботи круглого столу «Методичні мости між Рівненською, Волинською та Хмельницькою   областями з проблеми раннього втручання щодо дітей з особливими потребами»

2007 рік

Тема: „Актуальні питання супроводу дітей з особливими потребами: медичні,   психологічні, педагогічні аспекти”

Семінари – тренінги проходили протягом чотирьох днів. Розглядались питання:

2008 рік

Тема: „Раннє прогнозування і запобігання труднощам у догляді та навчанні, як   умова інтеграції дитини з особливими потребами”

Робота лекторію:

Усі Міжнародні науково – практичні конференції проводились з участю „ОМНІ – Мережа для дітей” та спільно з Українським Фондом допомоги дітям – сиротам з особливими потребами.  Президент –  Карен Фезерс.

Мета Фонду: сприяння навчанню персоналу дитячих будинків, центрів ранньої реабілітації, керівників та представників громадськості, з метою зміни ставлення до  дітей з особливими потребами. Вони заслуговують на те, щоб рости, навчатися, і бути повноправними членами суспільства.

       Завдання Фонду:

Учасниками семінару були: учителі – логопеди, практичні психологи, учителі – реабілітологи, вихователі загальноосвітніх закладів  м. Рівне.

У заходах, передбачених програмами науково – практичних конференцій приймали участь: професор Рівненського державного гуманітарного університету імені Д.З. Мануїльського, кафедри педагогіки і психології (дошкільної)Поніманська Тамара Іллівна, голова правління Міжнародного благодійного фонду „ОМНІ – Мережа для дітей” Євтушок Любов Степанівна, начмед Хмельницького будинку дитини Голуб Наталія Володимирівна, заступник голови правління Міжнародного  благодійного фонду „ОМНІ –Мережа для дітей” Виговська Тетяна Володимирівна м. Луцьк.